Zľava na
prvý nákup
Doprava ZADARMO
pri objednávke nad 77 €
Poštovné
len za 3 €
Bezproblémové
reklamácie
Všetko skladom,
ihneď odosielame!

Nanopodložka s držiakom na telefón

4,6/5

Obsah balenia:

  • 1 x nanopodložka s držiakom na telefón

Špecifikácia:

  • Rozmery podložky: 15,5 x 10 cm
  • materiál: špeciálna syntetika
3,04 EUR
Dostupnosť: Na sklade> 10 ks |  Do 3 dnů u vás

Zoznámte sa s nanopodložkou - nenahraditeľným pomocníkom pri držaní mobilného telefónu vo Vašom automobile!

Nanopodložka s držiakom na telefón je unikátna podložka so skvelými vlastnosťami, vďaka ktorým drží na akomkoľvek povrchu a naviac udrží všetky predmety, ktoré na ňu položíte. Na dotyk sa zdá, že je podložka potretá lepidlom, pretože je lepkavá, to však nie je pravda. Podložka sa k akémukoľvek materiálu prisaje a drží ako pribitá. Na prichytenie podložky nepotrebujete žiadne lepidlo ani lepiacu pásku. Podložku ale nemusíte mať len v aute. Využijete ju napríklad aj v kuchyni na chladničke na prichytenie zoznamu nákupu. Hneď ako bude podložka špinavá, stačí ju umyť pod vodou. Svoje priľnavé schopnosti s vodou nestratí, práve naopak jej priľnavosť sa zasa obnoví.

Odstránenie nanopodložky:

Ak podložku chcete zase odstrániť, dá sa zložiť veľmi jednoducho. Veľkou výhodou je, že po sebe nezanecháva žiadne fľaky. Po odstránení ani nepoznáte, že na danom mieste podložka bola.

Využitie nanopodložky:

Najlepšie nanopodložku využijete v aute, kde ľahko udrží váš mobilný telefón. Telefón na podložke krásne drží aj pri prudkej jazde, nemusíte sa teda báť, že Vám bude lietať po aute. Podložku môžete využiť tiež na iných miestach než v aute.

Udržiavanie nanopodložky:

Ak je podložka špinavá, môžete ju jednoducho umyť pod vodou a nemusíte sa báť, že stratí svoje vlastnosti, práve naopak – pre obnovenie vlastností podložky sa odporúča ju umyť vodou a podložka je znova ako nová!

Ilustračné video:

Hodnotenie produktov

4,6/5