Zľava na
prvý nákup
Rýchly výber
na 3 kliknutia
Poštovné
len za 3 €
Bezproblémové
reklamácie
Všetko skladom,
ihneď odosielame!

Ochranné nálepky na chodidla - M

5/5
-70%

Obsah balenia:

  • 2x nálepka na chodidlá

Špecifikácia:

  • Farba: modrá
  • Materiál: textília s protišmykovou úpravou
  • Veľkosť: M - 23,5 cm x 9,4 cm

Vyberte si variantu:

Dostupnosť: Na sklade> 10 ks  

Chcete sa cítiť skvele a oslobodzujúco? Vyskúšajte chôdzu naboso a užívajte si ten blahodárny pocit slobody. Bohužiaľ, niektoré povrchy ako piesok alebo rozpálený betón môžu byť pri chôdzi naboso pekne nepríjemné. Riešením tohto problému sú ochranné nálepky na chodidlá, ktoré vám doprajú možnosť pohybovať sa komfortne aj naboso. S týmito nálepkami môžete pohodlne chodiť po piesku, betóne, pri bazéne ale aj doma. Nálepky majú protišmykovú úpravu, takže chôdza bude aj istejšia. Špeciálny materiál je odolný aj voči krátkodobému pobytu vo vode, vďaka nálepkám si teda môžete užiť deň pri vode bez papúč.

Ako umiestniť nálepky na chodidlá?

Odlepte nálepku z ochranného papierika a začnite od palca na nohe. Postupne nalepte na ostatné prsty a pokračujte cez celé chodidlo až k päte. Pritlačte, aby nálepka skopírovala tvar vašej nohy. Po použití nálepku zlúpnite a vyhoďte.

Upozornenie:

Nálepku nemožno zamieňať za topánky, pri použití vo vode nálepky čiastočne strácajú priľnavosť. Nálepka nedokáže ochrániť nohu pri kontakte s ostrým predmetom, napríklad s črepinami alebo drôtmi. Odporúčame používať v preverenom teréne.

Ilustračné video:

Hodnotenie produktov

5/5
Lucie
velikostně odpovídají a jsou velmi příjemné
Adelina
nálepky jsou na léto, ale znám je od lidí, jsou praktické
vzhledem k tomu, že jsou na jediné použití, mohla by cena jít dolů