Zľava na
prvý nákup
Rýchly výber
na 3 kliknutia
Poštovné
len za 3 €
Bezproblémové
reklamácie
Všetko skladom,
ihneď odosielame!

Prispôsobivý vankúš

4,6/5
-50%

Obsah balenia:

  • 1x prispôsobivý vankúš

Špecifikácia:

  • Náplň vankúša: polystyrénové mikro guličky
  • Farba: mix farieb (farba sa posiela podľa skladovej dostupnosti)
  • Priemer vankúša cca 33 cm
6,12 €
3,04 €
Dostupnosť: nie je na sklade

Ste často na cestách? Pokiaľ áno, tak tento skvelý moderný vankúš s možnosťou takmer neobmedzeného tvarovania Vás priamo nadchne.

Prispôsobivý vankúš je skvelým pomocníkom pri cestovaní, práci v kancelárii ale využívať ho môžete aj doma. Tento ergonomický vankúš je naplnený polystyrénovými mikro guličkami, ktoré sa ľahko v návleku pohybujú takže si vankúš môžete upraviť presne ako potrebujete. Vankúš naviac počas spánku poskytuje oporu Vášmu krku, takže pri prebudení budete príjemne oddýchnutý a nič Vás nebude bolieť.

Vankúš môžete využiť taktiež ako opierku hlavy v kancelárii, môžete ho použiť taktiež ako bedrovú podperu, ktorá Vám pomôže sedieť rovno a neničiť si tak chrbticu. Môžete ho taktiež využiť ako podložku pod rameno, koleno alebo ako límec okolo krku. Využijete ho taktiež aj pri náhodnom zranení.

Výhody vankúša:

Veľkou výhodou vankúša je, že si ho môžete vytvarovať presne do podoby, akú chcete. Vankúš je naviac veľmi pohodlný, takže sa Vám do každého nasledujúceho dňa bude krásne vstávať. Vankúš ma viacero využití, používať ho môžete napríklad aj pri zlomenej nohe alebo ruke.

Hodnotenie produktov

4,6/5
Lucie
Supr, velmi příjemný
Mohl být větší