Zľava na
prvý nákup
Doprava ZADARMO
pri objednávke nad 77 €
Poštovné
len za 3 €
Bezproblémové
reklamácie
Všetko skladom,
ihneď odosielame!

Stieracia mapa sveta - Deluxe

Obsah balenia:

  • 1 ks stieracia mapa sveta - deluxe

Špecifikácia: 

  • Materiál: plast, papier 
  • Popisy mapy sú v angličtine
  • Rozmery sú 88 x 52 cm
10,74 EUR
Dostupnosť: Na sklade> 10 ks |  Do 3 dnů u vás

Táto mapa umožňuje označiť vami navštívené krajiny jedinečným spôsobom. Podobne, ako u stieracích losov, stačí iba zotrieť povlak na mape krajiny, ktorú ste už navštívili.

Vyžívate sa v cestovaní a už ste navštívili nespočetné množstvo čarovných miest v každom kúte planéty? Máme pre vás dobrú správu - vďaka stieracej mape sveta si môžete zaznamenať všetky krajiny, ktoré ste poctili svojou návštevou. Takisto si môžete zaznačiť krajiny, kde sa vaše nohy ešte len chystajú vkročiť. Táto mapa vám bude slúžiť ako perfektný pomocník, vďaka ktorému budete mať prehľad o vašich potulkách svetom.

Princíp fungovania je podobný výherným stieracím losom. Mapa je potiahnutá zlatistou fóliou, ktorú je možno zotrieť pomocou mince. Týmto spôsobom si navštívenú destináciu zaznačíte.

Každá krajina je znázornená iným farebným odtieňom. Táto vlastnosť robí mapu prehľadnejšou a farebnejšou, čiže je vhodná aj ako dekorácia do každého interiéru. Pre nezabudnuteľné spomienky na zážitky z vašich ciest, skúste si mapu umiestniť do kancelárie alebo obývačky a majte ju tak neustále na očiach.

Ilustračné video: