Zľava na
prvý nákup
Doprava ZADARMO
pri objednávke nad 77 €
Poštovné
len za 3 €
Bezproblémové
reklamácie
Všetko skladom,
ihneď odosielame!

Úložný box do auta 2 ks

4/5

Obsah balenia:

  • balenie obsahuje dva úložné boxy

Špecifikácia:

  • Rozmery produktu: 36,5 x 11,5 x 4 cm
  • Rozmery balenia: 37 x 13 x 7 cm
  • Farba boxu je čierna
  • Materiál: plast s antibakteriálnou úpravou
3,81 EUR
Dostupnosť: Na sklade> 10 ks |  Do 3 dnů u vás

S neustálym hľadaním rozhádzaných vecí po aute je koniec! Praktický úložný box do auta Vám uľahčí prácu! V aute budete mať odteraz poriadok a prehľad! 

Máte veci neustále rozhádzané po aute? Trápi Vás nedostatok úložného priestoru v aute? Nemáte si kam dať telefón či tašku, a keď už si ich dáte vedľa seba na sedačku, na konci jazdy ich vždy nájdete na zemi? S týmito úložnými boxami už nebudete mať žiaden problém.

Výhody boxu:

Veľkou výhodou boxov je ich tvar. Zmestia sa takmer všade a naviac nezaberajú mnoho miesta. Box môžete uložiť napríklad medzi sedačku a stĺpik auta alebo medzi sedačku a stredový panel. Odkladať si do nich môžete akékoľvek menšie predmety ako napríklad mobilný telefón, tablet, peňaženku, doklady a pod. Veci budete mať tak pekne a prehľadne uložené na jednom mieste. Box môžete uložiť napríklad aj do kufra, môžete do nich naskladať náradie alebo iné veci, ktoré Vám v kufri pri jazde nebudú lietať.

Jednoduchá inštalácia a starostlivosť:

Box sa jednoducho umýva iba mydlovou vodou. Je vyrobený z plastu, takže pri inštalácii nepotrebujete box ničím pripevňovať. Pri vložení medzi dva predmety sa roztiahne a drží ako pribitý. Pri potenciálnej autonehode sa nemusíte báť, že box niekoho zraní, je veľmi ľahký.

Ilustračné video:

Hodnotenie produktov

4/5
Nikola
Praktické, drobné věci nezávadnou mezi sedačky