Zľava na
prvý nákup
Doprava ZADARMO
pri objednávke nad 77 €
Poštovné
len za 3 €
Bezproblémové
reklamácie
Všetko skladom,
ihneď odosielame!

Zamilované hrnčeky - bielo-červené

-40%

Obsah balenia:

  • 2x zamilované hrnčeky

Technická špecifikácia:

  • Rozmery hrnčekov: 14 x 9 x 9 cm
  • Váha hrnčekov: 280 g
  • Materiál: porcelán
  • Objem hrnčekov: cca 250 ml

Vyberte si variantu:

11,51 EUR
6,89 EUR
Dostupnosť: nie je na sklade

Nie je nič krásnejšieho ako posedieť so svojou drahou polovičkou nad dobrou kávou alebo čajom v luxusnom hrnčeku.

Chcete svojmu partnerovi kúpiť darček, ktorým by ste mu dali najavo, čo k nemu cítite ale nemôžete prísť s dobrým nápadom, ktorý by to povedal jasne a stručne? Má váš partner v blízkej dobe narodeniny, sviatok, chcete osláviť svätého Valentína alebo budete mať výročie? Čo tak ho prekvapiť skvelým darčekom, ktorý je určený pre oboch vás. Dajte partnerovi krásny darček, ktorý isto ocení!

Skvelý a originálny darček na výročie alebo na Valentína

Pokiaľ budete mať v blízkej dobe s partnerom výročie alebo chcete iba osláviť sviatok zamilovaných a ešte ste sa nerozhodli, čo partnerovi kúpite, máme pre vás skvelé riešenie! Kúpte si zamilované hrnčeky. Nie je predsa nič viac krajšieho než si vypiť rannú kávu so svojím milovaným a teraz ju naviac môžete piť zo zamilovaných hrnčekov.

Vlastnosti hrnčekov

Zamilované hrnčeky slúžia k rovnakému účelu, ako ktorékoľvek iné hrnčeky s tým rozdielom, že sú v tvare srdce. Naviac, keď hrnčeky položíte presne vedľa seba, tak do seba zapadajú ako puzzle. Ukážte svojmu partnerovi, ako moc ho milujete a kúpte mu tento krásny darček, ktorým mu dáte najavo svoje city. Naviac mu ukážete, že do seba zapadajú nielen hrnčeky ale že aj vy dvaja sa vzájomne doplňujete rovnako ako všetci zamilovaný.