Shop roku finalista
Zľava na
prvý nákup
Rýchly výber
na 3 kliknutia
Poštovné
len za 3 €
Bezproblémové
reklamácie
Všetko skladom,
ihneď odosielame!

Solarbot 3v1

4,9/5
-11 %

Obsah balenia:

  • 1x sada pre zostavovanie solárnych hračiek

Špecifikácia:

  • Materiál: plast, kov
  • Vhodné pre deti od 8 rokov
  • Sestavení až 3 hraček
  • Fungovanie na solárny článok

Dostupnosť: Na sklade> 10 ks  

Prebuďte v sebe vynálezca a zostavte si vlastné solárne roboty s touto sadou SolarBot 3v1!

  • Zostáv a zase rozlož
  • 3 hračky v jednom
  • Pohon - solárnej energie
  • Pre malé i veľké kutilov

Skladací robot ako stavebnica pre deti a na solárny pohon. Postaviť môžete viacero možných robotov, ktorí sa pohybujú po zemi aj vo vode. Máte doma malého alebo veľkého kutila, ktorý by neustále niečo skladal? Chcete mu urobiť radosť a kúpiť nejaký pekný darček, ktorý je kreatívny a navyše podporuje myslenie a fantáziu? Urobte mu radosť s naším solárnym robotom. Nie nadarmo sa hovorí, že kto sa hrá, nehnevá. Zaobstarajte si domov solárneho robota a uvidíte, aký úspech s ním zožnete. Skvelá hračka pre malých i veľkých, ktorá spája zábavu so vzdelaním. Robota môžete zostaviť a naspäť rozostaviť. Deti prekvapíte natoľko, že o nich nebudete ani vedieť celé hodiny.

Stavebnica je poháňaná solárnym článkom. Keď bude svietiť slniečko, hračka sa nabije pomocou slnečnej energie a sama sa rozhýbe, čo môže byť pre deti úplne fascinujúce. Teda nemusíte kupovať žiadne batérie. K zostaveniu nepotrebujete žiadne náradie, všetko dôležité je súčasťou balenia. Jediné, čo budete potrebovať, sú šikovné ručičky. S touto špeciálnou hračkou si užijete nekonečné množstvo zábavy. Stavebnica podporuje fantáziu a myslenie. Deti musia pri stavaní premýšľať, kde ktorá súčiastka patrí. 

Veľkou výhodou stavebnice je možnosť ju poskladať a zase ju rozložiť podľa toho, s akou hračkou sa práve chcete hrať. Nemusíte sa teda obmedzovať len na jeden model, pokiaľ sa Vám už model nebude páčiť, môžete ho jednoducho rozložiť a poskladať nový.

Ilustračné video:

Hodnotenie produktov

4,9/5
Lucia
Veľmi pekná hračka. Je náročnejšia na poskladanie, ale návod ako na to, je v poriadku. Takže sme to zvládli 😉A naozaj ten robot chodí. Funguje to. Musí priamo na solárny panel svietiť slnko, aby sa hýbal.
Jana
Velice pěkná hračka pro kluka, doufám, že udělá radost
Markéta
3 v 1 za dobrou cenu
Milan
Dobrá praktická skladacka
Helena
Konečně něco bez baterie
Růžena
Koupeno jako vánoční dárek
Ilona
Skvělý dárek k Vánocům :)
Marcela
Zatím je bohužel nevybalený dárek, použiju ho až v srpnu pro vnouče.